Osvětlování domu při rekonstrukci

Publikováno pod: Osvětlení interiérů, Témata celkově    napsal: admin

Protože jsme s manželkou koupili malý dům, plánujeme v něm nejenom rekonstrukci technickou, ale i elektřiny a osvětlení. Rád se zde podělím s poznatky, zejména z té světelnětechnické fáze. Plánuji to jako seriál na pokračování, kde se pokusím osvětlit pohnutky, které nás k té, či oné věci vedly.

Předpokládám zejména hojné využití LED svítidel a minimální počet klasických zdrojů, jako je zářivka, úsporka či žárovka.

Samostatnou věcí je i volba hlavních svítidel do obývacího pokoje nebo kuchyňky. Zde jistě převáží mínění manželky nad technikou :-) I když, úspory jsou zřejmé, LED vychází velmi slušně, nemyslím si, že bude nějaký problém :-)

Tags: , , ,

2 Odpovědí to “Osvětlování domu při rekonstrukci”

  1. LED osvětlení Říká:

    Mínění manželky by se vůbec nemělo brát v potaz :-D Já osobně jsem navrhl veškeré osvětlení v našem novém domě a manželka nemohla říci ani Ň…. nakonec byla spokojená. :-)

  2. Michal Matoušek Říká:

    Máte moc hezky doma zařízené, u nás co se týče vybavení bytu šéfuje teda manželka. Ale LED osvětlění jsem si teda vydupal taky :)

Klidně komentujte


Parse error: syntax error, unexpected ';' in /data/web/virtuals/11576/virtual/www/domains/i-svetlo.cz/wp-content/themes/interior-theme-10/interior-theme-10/footer.php on line 16