Lze se uživit prodejem svítidel?

Na českém internetu jsou desítky internetových obchodů. Někderé obrovské, některé menší. من الفائز بكاس العرب 2023 Stále více přemýšlím, zda je to tak výhodný byznys. Tak on asi bude, jinak by to nikdo nedělal, ale na druhou stranu těch peněz narvaných do reklamy.

Většina lidí co znám, neřešila nákup přes net. Prostě zajela do Bau…. potřeba a tak si svítidlo osahala a koupila. Jednalo se přitom často o poměrně velké nákupy, často i deset svítidel zaráz. Prostě na levnou novostavbu.

Další potom nechali vše na architektovi a ten jim nechal vyrobit unikát popřípadě doporučil svítidlo od nějaké ne zrovna levné, třeba italské firmy. To bylo ovšem desetkrát dražší. عدد بطولات السيتي

Mezi lidmi peníze jsou a chápu, že pro vilu za 20 mega se nebude nakupovat v hobbymarketu… العاب بطاقات nicméně kde je tedy ten internetový trh? Bude to zřejmě v tom, že lidé opravdu chodí do kamenného obchod, osahají si to a pak koupí přes net. Stejně jako pračku či televizi. Jinak by se net byznys v oboru svítidel prostě nemohl uživit anebo jo?

Lze se uživit prodejem svítidel?
Přesunout se na začátek